4 důvody proč je voucher nejlepší dárek pod stromeček

Vánoce jsou za dveřmi a začíná maraton pořizování dárků. Já vám přináším 5 důvodů, proč by vás letos mohl voucher na focení zachránit a proč s ním uděláte radost. 

 

1. Focení jako zážitek

Focení neznamená fotky. Focení znamená zážitek. O fotky jde samozřejmě až v první řadě, ale vy nekupujete voucher na fotky. Vy kupujete zážitek. Den, kdy se vaše maminka, sestra, dcera, švagrová budou cítit opečovávané. Den, kdy můžou zapomenout na starosti všedního dne a užívat si, že jsou středem vesmíru. Užívat si, že jde projednou zase jen o ně. A na konci toho všeho si odnese krásné portréty a už nikdy nebude opakovat věty tipu "Nejsem fotogenická ...", to je totiž nesmysl. Všechny ženy jsou. Jde jen o to nechat je "rozkvést". 

 

2. S voucherem nejsou žádné starosti

Prostě se o nic nestaráta. Objednáte, já zařídím zbytek. Dostanete zabalený, zapečetěný navoněný voucher. Uvnitř jsou instrukce pro obdarovaného, veškeré informace a samotný voucher.  

 

3. Nestíháte? Nevadí

Pokud tak trochu prokrastinujete, rádi uslyšíte, že voucher je možné koupit i pár dní před Vánoci. Pokud ho budete chtít poslat, záleží na rychlosti přepravce. Pokud si ho vyzvednete v Plzni, můžete si ho zpravidla vyzvednout tentýž den. 

 

4. Ženy po něm touží

Ženy touží po pozornosti. Chtějí být opečovávány a středem pozornosti. Některé více, některé ve skrytu duše. Samy si ale často takový zážitek nedopřejí. Protože mají pocit, že je to sobecké? Nevím. Ale často po focení slýchám "Jéé, to bylo fajn, ale sama bych si to asi nikdy nekoupila". Pánové, zabodujte!

 

Všechny informace o voucheru, co obsahuje, jak ho objednat atd. naleznete zde

--- 

Líbil se vám tenhle článek a nechcete přijít o další? Přihlaste se k odběru novinek. Nebojte se. Žádný spam se nekoná.

Free Joomla templates by Ltheme