Hanka - projekt "Jizvy s příběhem"

Další ženou v mém malém soukromém projektu "Jizvy" je Hanka. S příběhem, který asi dost zasáhne každou mámu. Takže dáme ... mámy ... jdeme na to

Od začátku jsem věděl, že existuje jedna jizva, kterou v projektu chci, ať to stojí co to stojí. Jde o velmi speciální jizvu. Jde o jizvu, která asi jako jediná nezachraňuje stávající život, ale dává vzniknout úplně novému životu. Dámy už vědí, pro pány řeknu, že jde o jizvu po císařském řezu. Musím říct, že "císař" byla asi nejčastější jizva, která se u kandidátek, které se do projektu hlásili, objevovala. 

Moje volba nakonec padla na Hanku. A to z jednoho prostého důvodu. Protože si neumím představit složitější cestu k vlastnímu dítěti, než tu, kterou si prošla Hanka s manželem. Když se jim nějakou dobu nedařilo počít běžnou cestou, začali oba podstupovat různá vyšetření a procedury. Hanka mi vyprávěla, že si (respektive její manžel jí) denně píchala injekce do břicha (pro mě nepředstavitelné z obou pozic:)). Poté musela podstoupit dvě kola umělého oplodnění až se zadařilo. Aby toho ale nebylo málo celou dobu byla Hanka na rizikovém těhotenství kvůli placenta praevia, což byl i důvod proč musel jejich syn na svět přijít císařským řezem. Takže Hanka má teď kromě zdravého syna i poměrně velkou jizvu na břiše. Vsadím se ale, že by ji za nic nevyměnila.

--- 

Líbil se vám tenhle článek a nechcete přijít o další? Přihlaste se k odběru novinek. Nebojte se. Žádný spam se nekoná.

 

 

hanka 1
Free Joomla templates by Ltheme