Portrétní fotograf bloguje

 

 

 

Anastasiya

O Nastě mi nejdřív vyprávěla Maruška. Řekla "To je nejmilejší stvoření jaký jsem kdy viděla". A měla úplnou pravdu. Pojďme rovnou do článku ...

Nasťa je drobounká, křehounká a krásná holčina. Co je u ní ale zásadnější je to, že ta holka má fakt obrovské srdce a takovou tu ženskou sílu. Jasně, říkáte si že plácám, že tohle nemůžu poznat za pár hodin. Ale věřte mi. U ní to poznáte po pár minutách co se s ní bavíte. Tohle je na mojí práci možná to úplně nejskvělejší, že poznáte úžasný lidi a poznáváte jejich životy. No nic, zatlačme slzy a pojďme zpátky k focení. Nasťa chvíli před focením darovala svoje dlouhé vlasy, takže přišla na krátko ostříhaná a s Maruškou jsme se oba shodli, že jí to až děsivě sluší. Tím jak je drobounká, tak i vypadá mladší než je. Když jsme se bavili na schůzce, tak říkala, že jí to i docela vadí a že by chtěla i nějaké fotky, kde vypadá starší. To není úplně obvyklý požadavek :) Když jí Maruška udělala "rozcuch" a oblékli jsme jí do šatů, tak se až skoro podlimila kolena. No dost řečí, mrkněte se sami. 

Mimochodem, Nasťa za mnou 3x přijela z Brna. To vás prostě potěší. A při výběru mě znovu potěšila, když původně chtěla jen nejmenší balíček, ale prostě neměla to srdce nechat tam ostatní fotky jen tak ležet :) Takže odcházela se středním :) Potěšila mě natolik, že business portrét, který jsme také dělali ode mně dostala jako dárek :)

Líbí se vám moje práce? Chtěli byste podobný zážitek jehož výsledkem je sada krásných tištěných portrétů? Poptejte si nezávaznou konzultaci a promluvíme si o vašich představách.

O vizáš se jako vždy postarala Maruška (sledujte jí https://www.instagram.com/mariemuskova/)

 

--- 

Líbil se vám tenhle článek a nechcete přijít o další? Přihlaste se k odběru novinek. Nebojte se. Žádný spam se nekoná.

portret zena plzen 1

portret zena plzen 1

portret zena plzen 1

portret zena plzen 1

portret zena plzen 1

portret zena plzen 1

portret zena plzen 1

portret zena plzen 1

portret zena plzen 1

portret zena plzen 1

portret zena plzen 1

Tags:

ondrej@totzauer.eu | + 420 732 203 443