Portrétní fotograf bloguje

 

 

 

Šatník, proč a jak

Může vám přijít divné, že chlap píše o dámských šatech, ale vhodné oblečení a doplňky jsou základ focení a proto je třeba věnovat výběru dostatečnou péči. Jak tedy vybrat vhodné oblečení na focení a jaké jsou možnosti pokud jako každá žena "prostě nemáte co na sebe"? :) Dozvíte se v článku :)

Výběr vhodného oblečení na focení

Co si vzít na focení? To je otázka, kterou slyším na konzultaci téměř pokaždé. A je to dobře. Protože je to strašně důležitá součást celého focení. Bohužel na ní neexistuje úplně univerzální odpověď. Oblečení je nutné sladit se stylem focení. Pokud se tedy na konzultaci domluvíme na tom, že by výsledkem měly být profesní portréty a fotografie na branding, asi není úplně vhodné přinést si krajkové body a velkou večerní. Naopak pokud chcete aby fotky byly trochu svůdné, nedocílíme toho v tričku a džínách. 

Všechno tohle probíráme na konzultaci před focením. Obecně ale funguje všechno v čem se cítíte dobře. Pokud se v něčem cítíte dobře, je velmi pravděpodobné, že se v tom cítíte dobře protože vám to sluší :) Běžně chodí klienty na focení i s dvěma kufry, takže určitě nemusíte mít strach, že bych si o vás myslel něco špatného, když přijdete s "loďákem" :) Nic horšího, než že některé kousky nepoužijeme se nemůže stát. 

Ateliérový šatník

Při focení v mém ateliéru máte možnost vypůjčit si některý z kousků z mého ateliérového šatníku. Proč? Protože šatů není nikdy dost :) Šatník záměrně obsahuje většinou věci, které byste si samy nekoupily, ale na fotkách vypadají skvěle :) Můžou se tak nafotit fotky a kombinace, které by jinak nikdy nevznikly.

Spolupráce s Violet salonem

A kdyby se přeci jen náhodou stalo, že byste si nevybrali ve svém, ani v mém šatníku, mám pro vás ještě jednu možnost. Ve spolupráci s Butikem Violet jsme pro vás připravili speciální nabídku. Všechny moje klientky získají slevu 30% na nákup čehokoliv co si vyberou :) A pokud byste si vybrali něco, co by se vám líbilo na focení, ale víte, že byste to normálně neunosili, můžete si takový kousek vypůjčit za speciální cenu. 

 

--- 

Líbil se vám tenhle článek a nechcete přijít o další? Přihlaste se k odběru novinek. Nebojte se. Žádný spam se nekoná.

ondrej@totzauer.eu | + 420 732 203 443