Portrétní fotograf bloguje

 

 

 

Hostem v podcastu "S Koukalkou online"

V dubnu jsem byl hostem v podcastu "S Koukalkou online". O čem jsme se s Kubou a Janou bavili zjistíte na Apple Podcast nebo Spotify.

Na focení lidí je skvělé to, že poznáváte spousty lidí. A poznáváte spoustu zajímavých lidí. Jedni z nich jsou Kuba a Jana. Jejich fotky znáte. Teď trochu poznáte i je :) Co tihle dva vlastně dělají? Kuba je vývojář a aktuálně rozjíždí i další projekt https://www.lenkproductions.online, kde se věnuje zvuku, podcastům, produkci atd. Jana učí matematiku. Ale pozor. Neučí matematiku nikde na škole. Má vlastní vzdělávací portál https://www.skoukalkou.online, kde učí individuálně. Připravuje studenty na přijímací zkoušky na SŠ/VŠ, doučuje atd. 

A aby se zbytečně nenudili, tak mají ještě vlastní podcast. A do tohohle podcastu mě pozvali jako hosta. Potěší to, nebudu lhát a hrát si na skromného :) Trochu komplikace je, že aktuálně žijí na Tenerife a z původního plánu, že přiletím za nimi, nafotíme nějaké fotky a nahrajeme podcast z různých důvodů sešlo. Naštěstí máme všechny ty internety, takže jsme podcast nahráli on-line. 

Takže pokud vás zajímá o čem jsme mluvili a jaká moudra jsem rozdával, pusťte si podcast na Spotify, nebo Apple Podcast

apple podcasts.jpgListen on Spotify badge2x

 

--- 

Líbil se vám tenhle článek a nechcete přijít o další? Přihlaste se k odběru novinek. Nebojte se. Žádný spam se nekoná.

Tags: ,

ondrej@totzauer.eu | + 420 732 203 443