Ceník portrétní fotograf Plzeň

Ceny a vysvětlení ceníku

Na konci minulého roku došlo k několika nedorozuměním ohledně mého ceníku a služby. Takže si to pojďme shrnout :)

portrétní fotograf Plzeň

Míša - projekt "Jizvy s příběhem"

Jezdíte rádi na koni? Já osobně nevěřím ničemu co nemá volant nebo řídítka :) Ale nejen pro ty z vás, kteří rádi pohlíží na svět z koňského hřebu tu mám další jizvu s příběhem. 

Jak být na Valentýna za hrdinu

Pánové, valentýn je za dveřmi a já vám ušetřím spoustu času s vymýšlením dárku.

SOUTĚŽ - Co pro mě znamená fotografie

Fotografie, fotka, foto. Říkejte tomu jak chcete. Vždy jde ale o zachycení nějakého neopakovatelného okamžiku. I vaše selfíčko z narozeninové oslavy bude mít za pár let cenu zlata. Snažím se pořád dokola opakovat, že fotografie získává na hodnotě s rostoucím časem. Snažím se pořád dokola opakovat, že několikrát za život by měl do profesionálního fotografování investovat každý. Ruku na srdce, nepřáli byste si mít vzpomínku na to, jací jste byli před 5, 10, 20 lety? 

Ale to jsou moje slova. A mě zajímají vaše slova. Vaše pocity. Vaše hodnoty. 

Co znamená fotka pro vás? Ať už jde o profesionální fotku, nebo fotku z telefonu. Jakou hodnotu pro vás má fotografie? Co prožíváte, když se na fotky díváte po letech? Jaký je váš vztah k fotkám vás samotných? Proč se fotíte nebo nefotíte? Tohle všechno mě zajímá.

A protože vím, že jít s kůží na trh a sesmolit pár smysluplných řádků mám pro vás následující nabídku :) 

Napište mi, co pro vás znamená fotografie. V pár větách, nebo klidně v románu. A já 3 z vás vyberu a odměním je voucherem na focení a jako dárek ode mě dostenete ještě jednu fotografii. To za pár minut spisování stojí ne? Tak směle do toho :)

 

 

Free Joomla templates by Ltheme