Jak bude probíhat vaše portrétní focení?

 

Konzultace proběhne minimálně týden před focením. To proto, že si nepotrpím na uspěchané zakázky a Vám chci dopřát čas na rozmyšlenou a přípravu. Probereme spolu několik zásadních věcí, např.:

• Jaké fotky se Vám líbí?

• Máte nějaký preferovaný styl zpracování?

• Jaké oblečení si s sebou přinesete? Nebo využijete naše ateliérové kousky?

• Jaké líčení je vhodné pro Váš typ obličeje?

 

Nebojte se pózování nebo nepřirozeného výrazu! Po celou dobu Vám bude k ruce moje skvělá vizážistka, která Vás nalíčí a oblékne, a moje maličkost, která zařídí ten zbytek. Budeme spolu hodně konverzovat, abychom se naladili na stejnou notu a vytvořili kreativní pouto. Já mezitím párkrát stisknu spoušť fotoaparátu, a vy si toho možná ani nevšimnete. To už je focení hotové? Ano, tak snadné to je.

 

Do 2 týdnů se osobně ještě jednou sejdeme, já Vám odprezentuji finální podobu fotek a Vy si VYBERETE jen ty, které se Vám doopravdy líbí. Fotografie budou vytištěné na krásný papír a zapaspartovány v ručně dělaných paspartách. Uvidíte, že je to úplně jiný zážitek, než online galerie s vodoznakem přes fotky.

 

A jak se domlouváme na ceně? Ta se skládá ze dvou složek. Máme tu:

• Poplatek za službu (chcete-li záloha) 2.000 Kč (ta se platí předem, abych mohl rezervovat termín konzultace a služby vizážistky) a

• Balíček s fotografiemi od 3.000 Kč (odvíjí se od počtu snímků v balíčku).

 

 

Rezervujte si konzultaci

 

 

Free Joomla templates by Ltheme