Voucher jako dárek – darujte svým milovaným možnost uchovat vzpomínky!

 

Pánové, chcete obdarovat svoji milovanou?

Už dávno jsem se smířil s tím, že pro většinu chlapů není fotografování to pravé ořechové. Nebojte se, vy jste z obliga, chci ale, abyste se zamysleli. Troufám si říct, že každý muž má ve svém životě ženu, na které mu záleží. A je jedno, jestli jde o maminku, manželku, babičku, nebo třeba sestru. Všechny ženy bez ohledu na věk ve skrytu duše touží být alespoň jednou středem pozornosti. Ano, i ty, které mi na každé svatbě řeknou, ať je hlavně nefotím :) Ty samé potom přijdou požádat, jestli bych je vyfotil s nevěstou, s dětmi, nebo s celou rodinou. I ony totiž chtějí vzpomínku, ale proč to musí být vzpomínka na významný den někoho jiného? Kde je památka na den, kdy šlo především o ně samotné? Pravdou je, že tyto ženy celý život pečují o druhé (ruku na srdce, většinou o nás). Nezaslouží si, aby jedno odpoledne někdo pečoval o ně? Aby si připadaly jako hvězdy? Ony jsou, tak jim to společně dopřejme :)

  

Dámy, uchovanou vzpomínku na rodinu ničím nenahradíte

Nepředpokládám, že kupujete voucher samy sobě, nebo mužům, kterým focení moc nevoní. Tak proč by vás nějaký voucher měl vůbec zajímat? Mám pro zásadní důvod – RODINA. Kvalitní rodinné portréty zachycující celé generace pohromadě se obecně dost podceňují. Mluvím z vlastní zkušenosti. Nemám jedinou profesionální fotografii se svými prarodiči. Dokonce ani jejich kvalitní fotografii. A už si ji bohužel nikdy nepořídím. S rodiči je to podobné. Tak proč neobdarovat svoji rodinu něčím, co udělá následně radost i vám? Objednejte se na rodinné focení a získejte nádherné snímky se svými nejbližšími. Takovéto portréty začnou okamžitě nabývat na hodnotě a věřte mi, že za pár let budete vděčni, že jste si je pořídili!

 {os-gal-2}

Co je součástí voucheru/služby:

 1. Konzultace před focením – Probereme všechno důležité a trochu se navzájem oťukáme, aby z nás spadnul stres,

 2. Vizáž a česání – Vizážistka vás nalíčí a učeše přesně ve stylu focení,

 3. Styling – Pomůžeme vám s výběrem správného oblečení a doplňků,

 4. Domácí, vlastnoručně vyrobené občerstvení – Hlady a žízní u mě rozhodně trpět nebudete

 5. 3 až 4hodinové fotografování v ateliéru – Zdá se to jako dlouhá doba, ale věřte mi, že to uteče jako voda.

Ještě malé upozornění! Výsledné fotografie běžně nejsou součástí voucheru a kupují se zvlášť. U dárku mi ale přijde dobré, aby si obdarovaný kromě super zážitku odnesl i něco hmatatelného. Je tedy možné se domluvit a "předplatit" si výsledné fotografie a produkty.

 

A ještě pár častých otázek ohledně voucheru

 • Je možné poslat voucher poštou nebo si ho musíme někde vyzvednout? - Voucher je možné poslat poštou, Zásilkovnou, vyzvednout si ho v Plzni, případně vám ho rád v rámci Plzně doručím třeba do kanceláře.
 • Je možné na voucher napsat nějaký vzkaz? - Ano, je to dokonce velmi vhodné. Pokud budete chtít na voucher připsat nějaký osobní vzkaz, citát nebo třeba text písně, kterou jste pro svou milou složili, není to problém. 
 • Nechci aby obdarovaný věděl, kolik poukaz stál - To není problém, prostě na voucher neuvedeme cenu. Všechny tyto věci je možné si navolit v "konfigurátoru" voucheru, který je níže.
 • Nechci, aby si pak obdarovaný musel kupovat fotky - Opět žádný problém. Je možné mu "předplatit" kredit/počet fotek které si bude moct odnést. Já ho/ji potom s tímto obeznámím na konzultaci před focením. Můžete předplatit nejen fotografie, ale i produkty jako jsou pasparty, folioboxy atd.
 • Jaká je platnost voucheru? - Standartně 10 měsíců od nákupu. Pokud byste potřebovali z nějakého důvodu platnost prodloužit, je možné se na tom domluvit. 
 • Dostanu tedy krásně zabalený, navoněný a vymazlený voucher, který jen vezmu, dám pod stromeček a víc se nemusím o nic starat - Přesně tak pánové :) Pak už si je užíváte nadšení vaší ženy :)

 

OBJEDNAT VOUCHER

Pokud máte zájem o voucher jako dárek, vyplňte prosím následující formulář. Odeslání formuláře ještě není závazná objednávka. Po odeslání formuláře vás budu kontaktovat a domluvíme podrobnosti.

 

 

 

Free Joomla templates by Ltheme