Voucher na portrétní fotografování jako dárek

 

Chlapi, chcete obdarovat svoji milovanou?

Už dávno jsem se smířil s tím, že pro většinu chlapů není fotografování ten pravý zážitek. Takže se nebojte. Nebudu vás přemlouvat, abyste se přišli vyfotit. Ale každý z vás má ve svém životě alespoň jednu ženu, na které mu záleží. Je jedno, jeslti jde o vaší maminku, ženu nebo třeba o sestru. A věřte mi. Všechny tyhle ženy někde ve skrytu duše touží po tom, být alespoň jeden den ve středu pozornosti. Ano, i ty ženy, které mi vždycky na svatbě hned po mém příchodu řeknou, ať je hlavně nefotím :) potom přijdou jestli bych je vyfotil s nevěstou, s dětmi, s rodinou. I ony totiž chtějí vzpomínku. A proč by mělo jít jen o vzpomínku na významný den někoho jiného? Proč by si nemohly odnést vzpomínku na den, kdy šlo především o ně samotné? Celý život ony pečují o někoho (ruku na srdce, většinou o nás :) ) Nezasloužily by si tedy, aby jedno odpoledne někdo pečoval o ně? Aby si jedno odpoledne připadaly jako hvězdy? Ony jsou, tak jim to společně dopřejme :)

  

Dámy, uchovanou vzpomínku na rodinu ničím nenahradíte

Nepředpokládám, že byste kupovali voucher sami sobě (ikdyž samozřejmě můžete :) ). Jak bylo psáno výše, chlapi focení úplně nezbožňují, takže voucher jako dárek pro vaší životní lásku asi taky úplně neuspěje. Tak proč by vás nějaký voucher měl vůbec zajímat. Mám pro vás jen jedno slovo. RODINA. Kvalitní portréty rodiny, celých generací pohromadě se obecně dost podceňují. Znám to od sebe. Nemám jedinou profesionální fotografii se svými prarodiči. Dokonce ani jejich kvalitní fotografii. A už si jí bohužel nikdy nepořídím. S rodiči je to podobné. Tak proč neobdarovat svoji rodinu něčím, co udělá následně radost i vám. Proč si neobjednat focení celé rodiny, focení se sourozenci, s rodiči. Takové portréty začnou okamžitě získávat na hodnotě a věřte mi, že za pár let budete vděční za to, že jste se šli nechat vyfotit. 

 

Co je součástí voucheru/služby:

 • konzultace před focením - tady probereme všechno důležité a trochu se navzájem oťukáme aby z nás spadnul stres
 • vizáž a česání - nalíčíme a učešeme vás tak, aby se to hodilo ke zvolenému stylu focení i k oblečení (nemějte strach, nebudu vás líčit já, ale zkušená vizážistka :) )
 • styling - pomůžeme vám s výběrem správného oblečení a doplňků
 • domácí, vlastnoručně dělané občerstvení - hlady a žízní u mě rozhodně trpět nebudete
 • 3-4 hodinové fotografování v ateliéru - zdá se to jako dlouhá doba, ale věřte mi, že to uteče jako voda

Ještě malé upozornění. Výsledné fotografie běžně nejsou součástí voucheru a kupují se zvlášť. U dárku mi ale přijde dobré, aby si obdarovaný kromě super zážitku odnesl i něco hmatatalného. Je tedy možné se domluvit a "předplatit" nějaký kredit na výsledné fotografie a produkty. 

 

A ještě pár častých otázek ohledně voucheru

 • Je možné poslat voucher poštou nebo si ho musíme někde vyzvednout? - Voucher je možné poslat poštou, Zásilkovnou, vyzvednout si ho v Plzni, případně vám ho rád v rámci Plzně doručím třeba do kanceláře.
 • Je možné na voucher napsat nějaký vzkaz? - Ano, je to dokonce velmi vhodné. Pokud budete chtít na voucher připsat nějaký osobní vzkaz, citát nebo třeba text písně, kterou jste pro svou milou složili, není to problém. 
 • Nechci aby obdarovaný věděl, kolik poukaz stál - To není problém, prostě na voucher neuvedeme cenu. Všechny tyto věci je možné si navolit v "konfigurátoru" voucheru, který je níže.
 • Nechci, aby si pak obdarovaný musel kupovat fotky - Opět žádný problém. Je možné mu "předplatit" kredit/počet fotek které si bude moct odnést. Já ho/ji potom s tímto obeznámím na konzultaci před focením. Můžete předplatit nejen fotografie, ale i produkty jako jsou pasparty, folioboxy atd.
 • Jaká je platnost voucheru? - Standartně 10 měsíců od nákupu. Pokud byste potřebovali z nějakého důvodu platnost prodloužit, je možné se na tom domluvit. 
 • Dostanu tedy krásně zabalený, navoněný a vymazlený voucher, který jen vezmu, dám pod stromeček a víc se nemusím o nic starat - Přesně tak pánové :) Pak už si je užíváte nadšení vaší ženy :)

 

OBJEDNAT VOUCHER

Pokud máte zájem o voucher jako dárek, vyplňte prosím následující formulář. Odeslání formuláře ještě není závazná objednávka. Po odeslání formuláře vás budu kontaktovat a domluvíme podrobnosti.

ondrej@totzauer.eu | + 420 732 203 443